Відгуки про компанію ТОВ "Меблі БІМС"
- Ольга М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Я замовляла журнальний столик.Дуже задоволена!!! Хлопці порадили, як найкраще. Дуже гарно зроблено!!! Щиро вдячна!!!
- Володимир С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все чудово!
Швидко відзвонили,запропонували найкращий варіант доставки,запакували гарненько!
Задоволений на всі 100
Дякую!
Удачі вам! - Назар Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Консультант зв'язався зі мною одразу ж. Протягом всього процесу: від замовлення до отримання та навіть збирання набору, пройшло чудово. Консультант консультував протягом всього часу, швидко відповідав на мої питання і показався дуже ввічливим. Однозначно рекомендую даного продавця!
- Дмитрий В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Всё доставлено в сроки, продавец очень вежливый, заказ был упакован очень хорошо. Рекомендую!!!
- Катя Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Бронський М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Чесні і відповідальні люди. Товар якісний, надійно запакований. Доставка через Нову пошту відбулася досить швидко. Здоров*я вам усім. Рекомендую компанію.
- Анастасия Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Заказала стол. Ребята большие молодцы, изготовили раньше оговорённого срока, подсказали компанию перевозчика подешевле, сам стол с точностью как на фото, качественно сделан.однозначно рекомендую
- Анастасия
Ещё хочу дополнить отзыв, по ошибке прошла оплата 2 раза, Александр мне деньги обратно вернул на карту, спасибо за Вашу честность. Однозначно рекомендую этого продавца!!!
- Анастасия
- Дора Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовила дві лавки в садочок. Сказати, що лавки дуже круті, то нічого не сказати!
Все згідно опису, якісно та надійно! Кромка по торцях зроблена якісно. По дизайну підійшла якнайкраще, бо овальна. Крім всього безпечна дітям!
Доставка була найшвидша зі всіх які я робила - вчора оплатили, сьогодні отримали!
Щиро вдячні! Замовлятиму лише у Вас.
І звісно - рекомендую! - Владислав Викторович Н.Угода на маркетплейсі Prom.ua
сделка прошла на высшем уровне. рекомендую.
- Людмила М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Чудовий стіл, виготовлення по особистим параметрам за 3 дні. Стіл гарний, якісний, не розхитується, ніжки стійкі та широкі. Дякую.
