Кошик
6 відгуків
+38068720-08-88
+38068720-08-88
+380962278734
продавець-консультант
+380687200888
магазин-бухгалтерія
+380671026551
представник
Меблі від виробника

Про нас

Товариство з обмеженою відповідальністю «МЕБЛІ БІМС» успішно працює на меблевому ринку України та являється одним із лідерів з виробництва спеціалізованих меблів для дому, офісу, шкільних та дошкільних навчальних закладів.

ТОВ «МЕБЛІ БІМС» - це:

  • меблеві вироби безпосередньо від виробника
  •  відсутність посередників, а значить нижча ціна
  •  надання послуг з безкоштовної доставки у залежності від обсягів замовлення
  •  можливість виготовлення меблів нестандартних форм та розмірів
  •  гарантія на вироби власного виробництва

Запорукою успіху нашого підприємства є якісна та екологічна продукція, для виготовлення якої використовуються сертифіковані матеріали та надійні комплектуючі передових європейських та вітчизняних виробників.

Сучасне обладнання, яким оснащене підприємство та команда висококваліфікованих професіоналів, дозволяє виготовляти меблі у відповідності до європейських стандартів та впроваджувати перспективні технології виробництва.

Виробництво меблів для дому та офісу, для шкільних та дошкільних закладів здійснюється у відповідності до вимог Держспоживстандарту та Санітарно-епідеміологічної служби України, що є гарантією здоров’я та безпеки кінцевих споживачів.

Таким чином, команда професіоналів ТОВ «МЕБЛІ БІМС» розуміючи відповідальність, яку несе наше підприємство, докладає максимум зусиль задля досягнення своєї першочергової мети, а також задоволення потреб у меблях наших клієнтів.